Artvin'e NASIL GELİNİR?

Bulunduğunuz yerin yorgunluğunu bırakın, Mavinin ve Yeşilin merkezine gelin... Artvin'e Karayolu ile (Kısmen Havayolu veya Demiryolu tercih ederek) gelebilirsiniz. 

 
Karayolu ile Hava Yolu İle Tren Yolu İle


Artvin, Türkiye'nin Karadeniz Bölgesi'nde bulunan güzel bir şehirdir. Artvin'e ulaşmak için genellikle karayolu veya havayolu seçeneklerini tercih edebilirsiniz. İşte Artvin'e nasıl gidileceği konusunda bazı öneriler:

Karayoluyla Gidilecekse:
Eğer kendi aracınızla gitmek istiyorsanız veya otobüsle seyahat etmeyi tercih ediyorsanız, İstanbul, Ankara veya diğer büyük şehirlerden kalkan otobüs seferlerini kullanabilirsiniz. Birçok otobüs firması, Artvin'e sefer düzenlemektedir. Biletinizi önceden almak için otobüs firmalarının web sitelerini ziyaret edebilir veya otogarlardan bilgi alabilirsiniz. Birçok şehirden ilimize doğrudan otobüs bileti alabilirsiniz. Bunun yanı sıra Eğer kendi aracınız varsa veya bir araç kiralayarak seyahat etmek istiyorsanız, navigasyon veya harita uygulamaları kullanarak rotanızı belirleyebilirsiniz. İstanbul ve Ankara gibi büyük şehirlerden Artvin'e gitmek yaklaşık olarak ortalama ortalama 8-10 saat sürebilir.

Hava Yoluyla Gidilecekse:
Artvin'e en yakın havalimanı, Trabzon Havalimanı'dır. Trabzon Havalimanı'na İstanbul, Ankara veya diğer büyük şehirlerden direkt uçuşlar bulunmaktadır. Trabzon'a ulaştıktan sonra, Artvin'e ulaşmak için kara yolu veya özel transfer araçlarını kullanabilirsiniz.

Trenle Gidilecekse:
Tren yolculuğunu tercih ediyorsanız, önce büyük şehirlerdeki tren istasyonlarına gitmeniz gerekecektir. Ancak Artvin'e direkt tren seferleri bulunmamaktadır. Dolayısıyla, trenle seyahat ederken, Kars veya Erzurum gibi daha yakın şehirlere gelip, ardından karayolu ulaşımıyla Artvin'e geçmeniz gerekebilir.

Seyahat öncesinde yol durumu, hava koşulları ve güzergahla ilgili güncel bilgileri kontrol etmeyi unutmayın. Artvin, doğal güzellikleri ve tarihi mekanlarıyla ziyaret edilesi bir şehir olduğu için keyifli bir seyahat sizi bekliyor olacak.
*********

NASIL GELİNİR?

Ulaşım yolları hakkında genel bilgiler...

NEREDE KALINIR?

Artvindesiniz ve konaklama yerleri arıyorsunuz...

NELER YENİR?

Yemek mekanları ve yöresel yiyecekler...

NELER YAPILIR?

Gezmeden, görmeden ve yapmadan gitmeyin...

Yorum Gönder

0 Yorumlar

SPONSORLARIMIZ